Xiaomi Sweep One - S55

Bezpracný úklid s vysavačem

Chcete ukázat, že nejste na úklid sama? Ano, dcera sedí v pokoji, manžel zůstal v práci přesčas, syn odešel na flám, ale přesto nemusíte zoufat, že na vás zbyla ta nezáživná činnost, kterou nechce nikdo dělat. Váš robotický vysavač udělá maximum pro váš čistý domov!

Vysavač pod kontrolou

Ještě před pár lety bylo takřka neuvěřitelné, že by žena mohla sedět pohodlně v křesle a dívat se, jak se novému vysavači pěkně pracuje. Namátková kontrola mu nebude vůbec vadit, klidně ho bedlivě sledujte delší čas, jestli neudělá nějakou chybu. Na nic nezapomene, když mu vše nařídíte. Xiaomi Sweep One – S50 se dá ovládat na dálku zvolenou aplikací. Telefon se rázem stane online televizí, kde bude hrát hlavní roli váš aktivní pomocník v domácnosti. Dost dobře si ohlídáte, jak vysává. Jakmile dokončí, co měl zadáno, můžete ho pomocí funkce vyslat na určité místo. Rovněž ho lze řídit a mít pod kontrolou jako hračku. Díky aplikaci je jeho ovládání naprosto jednoduché.

Výhody robotických vysavačů

Přemýšlíte, zda může skutečně pracovat vysavač zcela samostatně? Ano, protože obsahuje třináct pokročilých senzorů, které obstarají, aby se například výborně orientoval v prostoru. Xiaomi Sweep One – S55 si automaticky zvolí ten nejlepší uklízecí režim pro danou plochu. Například najede na hebký koberec, tak vybere takový program, aby se dosáhlo při daném výkonu maximálního odstranění nečistot. Mezi další výhody se řadí cenová dostupnost náhradního příslušenství, třeba filtrů a kartáčů. Dále zvládne zónové čištění a vyberete si ze čtyř úrovní vysávání. Snadno se přemění na mop, pokud zasunete mopovací část a zvolíte odpovídající režim. Skvěle pomůže i v bytech alergiků a astmatiků, protože kompletně omyvatelný HEPA filtr zachytí i ty nejdrobnější částečky prachu. Pracuje velice tiše, o což se zasloužil vložený japonský motor.