plastové bazény

Bazén pro rodinu i zhodnocení nemovitosti

Patříte mezi milovníky plavání? Baví vás trávit čas ve vodě? Chcete naučit své děti pořádně plavat anebo hledáte způsob, jak zhodnotit svou nemovitost? Vsaďte na zahradní bazén. Zapuštěný bazén v zemi působí elegantním dojmem a vy razantně zvyšujete svou úroveň bydlení. Od nynějška můžete na pozvánky na zahradní party psát „plavky s sebou“.

Začněte detailně plánovat

Zahradní bazén nevyžaduje stavební povolení, ovšem je potřeba při jeho realizaci dodržovat stavební předpisy. Před kopáním se musíte definitivně rozhodnout, jak velký váš bazén bude, zda bude kulatý, hranatý anebo oválný. Atraktivní bazény akce vám nabízí řadu výhod navíc. Díky akčním setům ušetříte nejen značné peníze, ale obdržíte dopravu zdarma v rámci celé České republiky, tester bazénové vody i kompletní vysavač bazénu. K tomu navíc zdarma dostanete tepelnou izolaci dna bazénu a filtrační pásek, čímž zkvalitníte svůj zážitek z vodních radovánek. Díky online nabídce si můžete nechat zaslat rychlou nabídku a podívat se na realizované zakázky. Kromě samotného výběru tvaru bazénu nezapomeňte také na případné zazimování plastových bazénů podle osvědčených rad, o něž se s vámi podělí zkušení odborníci.

Plastové bazény ze speciálního plastu

Za zmínku rozhodně stojí zastřešení bazénu, s nímž roste cena celkového bazénu i zabezpečení. Zastřešení je tvořeno odolnými hliníkovými profily, které jsou opatřeny stříbrnou, popřípadě bronzovou povrchovou úpravou. V případě mobilního zastřešení oceníte i praktické kolejnice ze speciálně vyvinutých profilů. Jednotlivé typy zastřešení si smíte prohlédnout online, eventuálně při již realizovaných zakázkách. Primárně ale záleží na vašich prioritách, co od zastřešení čekáte. Kromě bezpečnosti zhodnocuje vaše bydlení, což rozhodně stojí za zvážení. Moderní plastové bazény v zemi si oblíbí všichni členové rodiny. Speciální plastový materiál je odolný, stálobarevný, a navíc se dá skvěle formovat do požadovaných tvarů.