lité podlahy

Anhydritové podlahy silně konkurují betonu

Chystáte-li se pustit do rekonstrukce, takříkajíc pěkně od podlahy, oceníte nové metody řešení podlah. Bez ohledu na to, zda před vámi stojí již zmiňovaná rekonstrukce, popřípadě se zabýváte jednotlivými úkoly v rámci novostavby či developerského projektu pro komerční projekty, je nová podlaha nedílnou součástí při rozhodování. Jednou z možností je samozřejmě tradiční beton, nicméně nabízí se i další varianty disponující mnoha benefity a nespornými výhodami. Oceníte je při samotné realizaci i následně při dlouhodobém používání.

Beton versus anhydrit

Jestliže zvažujete, zda anhydrit, nebo beton, máme pro vás pár srovnání. Lité podlahy představuje speciální nátěr, u něhož nehrozí nerovnosti, jako tomu může být u betonu. Speciální směs na bázi síranu vápenatého smíchaného s vodou, pískem a dalšími potřebnými přísadami se pyšní certifikovanou recepturou. Díky ní pak vzniká samonivelační potěr s perfektním výsledkem a špičkovými vlastnostmi. Proto nemusíte mít obavy z dilatačních spár. Díky anhydritu na vás čeká hladký a pevný povrch, na něž lze implementovat jakoukoliv podlahovou krytinu od koberce, plovoucí podlahy, až po dlažbu a vinyl.

Co vás mile překvapí, je rychlost schnutí. Samonivelační potěr je po realizaci již druhý den pochozí. Díky lité podlaze se vyhnete zdlouhavému úklidu prachu a dalších nečistot, jež s sebou betonová stěrka nese.

Svěřte se do rukou odborníků

Prohlédněte si lité podlahy ceník a nechejte si poradit od odborníků s letitou praxí. Zajistí vám nejen individuální poradenství a cenovou nabídku, vyřeší za vás i samotnou realizaci. Cenově úsporné a biologicky nezávadné řešení nadchne celou rodinu. Užijte si vysoce funkční podlahu s rychlou a přesnou implementací a položte základ svého bydlení či komerčního objektu za stabilních základech. Anhydritové podlahy jsou jasnou sázkou na kvalitu, provedení i funkčnost na celý život.